Kurumsal

Kurumumuz ve felsefemiz hakkında bilgi edinin.


Biz Kimiz?

Tez hazırlama konusunda profesyonelleşmiş bir kurumuz.

Kurumumuz Türkiye genelindeki üniversitelerde bulunan akademisyen, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri için Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere tez, proje, makale, istatistik analiz ve çeviri hizmetleri vermektedir. Ana amaç olarak Türkiye’deki üniversitelerde eğitim gören öğrencilerin eğitim, tez ve proje çalışmalarını destekleyen; öğretim elemanları, öğrenciler ve çalışanların her tür ve ortamdaki bilgi ve belge gereksinimlerini karşılayan; ulusal ve uluslararası ölçekte bilgi birikimi, kullanımı ve transferine destek olmayı amaçlayan firmamız, internet sayfası üzerinden online olarak hizmet vermektedir.

Neler Yaparız?

Tez yazdırma taleplerini karşılar, tez hazırlama ve danışmanlık hizmeti sunarız.

Hizmet alanları içerisinde Bitirme Tezi, Tezsiz Yüksek Lisans Proje Ödevi, Yüksek Lisans Tezi, MBA Projesi, Doktora Tezi, İstatistik analiz, akademik makale ve çeviri hizmetleri gibi akademik seviyedeki her türlü çalışma yer almaktadır. Kurumsal vizyonumuz, hedefe uygun olmak, çözüm odaklı stratejilerle en üst düzeyde verim üretmektir. Kurum olarak hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde; kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör firmalarına sağlanan eğitim ve danışmanlık hizmetleri, her branştan akademisyen, araştırma görevlisi, yüksek lisans, doktora ve lisans öğrencilerinin bilimsel araştırma ve çalışmaları yer almaktadır.

Neden Biz?

%100 müşteri memnuniyetli ve kalite odaklı çözümler üretmekteyiz.

Tez Yardımcısı, hizmet verdiği sahalardaki çalışmalarını hazırlama adına gerekli profesyonel ekibe ve akademik alt yapıya sahiptir. Kurumumuzun web sitesi içerisinde yer alan iletişim formunu doldurarak tez yazımı ve tez oluşturma çalışmalarımızın nitelikli sonuçları ile tanışabilirsiniz. Rakiplerine göre bir adım önde hizmet veren bir kurum olarak amacımız müşteri memnuniyetidir. Şirketimiz bu hedefle hizmet sunduğu değerli müşterilerine, sadece ilgili olduğu alanda çalışmalar yürüten, profesyonel ve akademik alt yapıya sahip danışmanlar, gerekli yazım ve imla kurallarına uyularak oluşturulmuş sorunsuz ve nitelikli tezler ile güven odaklı bir tez danışmanlığı sunmaktadır.

Intihal, akademik etik ve ahlaka aykırı davranışlardan uzak dururuz.

Çalışma hayatımızda birçok projenin içerisinde yer alarak tecrübe kazandık.

Tüm çalışmalarımızda mutlak özgünlüğü taahhüt etmekteyiz.

Çalışmalarımızın tümünde gizlilik politikası, temel prensibimizdir.

Tez yazdırma, hazırlama ve danışmanlık konularında profesyonel destek talebi için;